Szanowni Państwo,

Informujemy o zmianie organizacji żywienia dzieci w Szkole Podstawowej nr 380 im. Jana Pawła II

przy ulicy Krasiczyńskiej 4/6 w Warszawie.

1. Firma cateringowa FLO POL wraz z Dyrekcją placówki podjęła decyzję o wprowadzeniu elektronicznego systemu do zamawiania posiłków i zarządzania usługami cateringowymi o nazwie STARTEDU.
  1. REJESTRACJA - w celu rozpoczęcia zamawiania posiłków, Rodzic powinien zarejestrować się w systemie. W tym celu należy wybrać poniższy link kierujący do formularza rejestracyjnego.

PONIŻSZY LINK OBOWIĄZUJE W KLASACH 0-3

UWAGA – linki są unikalne dla każdej placówki, która korzysta z systemu STARTEDU. Prosimy nie korzystać z innych linków znalezionych w wyszukiwarkach Internetowych (są to linki przeznaczone dla innych placówek często w innych miastach).

1. Adres do logowania na konto STARTEDUhttps://startedu.pl/User/LogIn
  1. Począwszy od dnia 30 sierpnia 2019 roku zamówienia i płatność za posiłki będą odbywały się w systemie miesięcznym, przy wykorzystaniu elektronicznego systemu STARTEDU. Posiłki będą wydawane od 02 września 2019
  2. Rezygnacje z posiłku dokonywane są w systemie STARTEDU lub poprzez SMS-y wysyłane do Systemu – komunikacja z maszyną, ściśle ustalone zasady wysyłania wiadomości. Rezygnacje telefoniczne i e-mailowe nie będą uwzględniane. Rezygnacji można dokonać najpóźniej w dniu odbioru posiłku, do godziny 08:00.
  3. Środki z odwołanych posiłków widoczne są w zakładce ZWROTY na koncie użytkownika i zostaną automatycznie wykorzystane na poczet opłat za kolejne zobowiązania.
  4. Formy opłaty za złożone zamówienie (do wyboru).
    1. Przelew tradycyjny dokonywany na indywidualne konto bankowe każdego użytkownika (System automatycznie nadaje numer konta każdej osobie).
    2. Przelew natychmiastowy on-line (Przelewy 24) – istnieje dodatkowa opłata administracyjna pobierana przez operatora bankowego w wysokości 3,00 zł dla transakcji o wartości do 1 000 zł lub 4,00 zł dla transakcji o wartości powyżej 1 000 zł.
  1. Ochrona danych osobowych, aspekty prawne

Wszystkie funkcje systemu STARTEDU zostały skonsultowane prawnie i odpowiadają aktualnym wymogom, jakie są stawiane przed tego typu produktami informatycznymi. Dane osobowe będą przetwarzane przez firmę STARTSOFT sp. z o.o. Spółka komandytowa w celu realizacji zawartych umów i wydawania posiłków (podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych RODO).

STARTSOFT sp. z o.o. Spółka komandytowa wyznaczy ponadto inspektora ochrona danych (IOD), z którym można będzie kontaktować się we wszelkich sprawach dotyczących ochrony danych osobowych pod adresem podanym w Regulaminie.

Szanowni Państwo,

Informujemy o zmianie organizacji żywienia dzieci i młodzieży w Szkole Podstawowej nr 380 im. Jana Pawła II przy ulicy Krasiczyńskiej 4/6 w Warszawie.

PONIŻSZY LINK OBOWIĄZUJE W KLASACH 4-8

1. Adres do logowania na konto STARTEDUhttps://startedu.pl/User/LogIn
  4. Formy opłaty za złożone zamówienie (do wyboru).
  1. Ochrona danych osobowych, aspekty prawne

Szanowni Państwo

W roku szkolnym 2019/2020 ceny za wyżywienie ulegają zmianie jest to podyktowane nieustannym wzrostem cen za poszczególne produkty spożywcze, wzrostem cen paliw oraz kosztów eksploatacyjnych.

UWAGA

Numer na infolinię obsługującą system 22 382 50 50 (w sytuacji problemów z zalogowaniem lub innych dotyczących działania systemu)