Wita Państwa firma FLO-POL

W roku szkolnym 2018/2019 będziemy w Szkole Podstawowej nr 380 oraz w oddziałach gimnazjalnych dawnego Gimnazjum 145 gotować posiłki i podawać je Waszym pociechom.

Posiłki przygotowywane są na miejscu. Żywieniem dzieci zajmujemy się od 1993r. Mamy nadzieję, że Państwa pociechy będą zadowolone z posiłków, a  Państwo z naszej obsługi.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 797 477 820 lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Warunkiem korzystania przez dziecko z obiadów jest dostarczenie wypełnionej i podpisanej deklaracji.

Termin płatności za obiady jest do 10 każdego miesiąca.

Deklaracja, złożona na początku roku szkolnego, obowiązuje przez cały rok szkolny, do odwołania.

Wszelkie zmiany do deklaracji proszę zgłaszać mailowo pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Deklaracja obiadowa, informacje o cenach i zasadach płatności, które będą obowiązywały w nowym roku szkolnym dostępne są poniżej

klasy 1-3

klasy 4-7 oraz 3 gimnazjum