W związku z opinią prawną dotyczącą niezgodnego z prawem zawierania umów ubezpieczeń grupowych w imieniu Rodziców przez Dyrekcje Szkoły i Rady Rodziców informujemy, że w roku szkolnym 2020/21 Rada Rodziców nie będzie podpisywała umowy grupowej w imieniu Rodziców.
W związku z powyższym można ubezpieczyć dziecko indywidualnie w wybranej przez siebie instytucji  lub skorzystać z firmy wybranej przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy. Poniżej zamieszczamy list przedstawiciela tej firmy oraz przesłaną ofertę
Z poważaniem
Dorota Zabielska
Przewodnicząca Rady Rodziców

Dzień dobry,

Z ramienia konsorcjum brokerskiego Marsh i Supra Brokers (brokera Miasta St. Warszawy) jestem Opiekunem Państwa Szkoły i pozostaję do Państwa dyspozycji przez cały okres wakacji, a także w trakcie roku szkolnego jeśli przystąpicie Państwo do programu.

W załączeniu przesyłam podstawowe informacje i zachęcam do zapoznania się z ofertą ubezpieczenia NNW. Zwracam się z prośbą o przekazanie niniejszego maila do Rady Rodziców oraz osób odpowiedzialnych za ubezpieczenie NNW w Państwa szkole.

Pozdrawiam serdecznie,

Izabela Kicińska