Drodzy Rodzice, Drodzy Uczniowie

W imieniu Rady Rodziców serdecznie wszystkich zapraszam do udziału w akcji LEKTURA.
 Kupiłeś/kupiłaś książkę z listy lektur ? Już tej książki nie potrzebujesz a jest w dobrym stanie ?
 Przynieś książkę do biblioteki !!! Dzięki Tobie zwiększymy nasz księgozbiór !!!!
 A z funduszy Rady Rodziców dokupimy do biblioteki naprawdę potrzebne tytuły których brak u nas w domach!!!

Szczegóły: Do RR wpłynął wniosek o zakup książek do biblioteki ( duża lista lektur do różnych klas) . Z rozmów na zebraniu wyszło, że w wielu domach lektury były kupowane bo nie było w bibliotece szkolnej lub miejskiej a obecnie leżą na półkach i zbierają kurz. Dlatego pojawił się pomysł z którym zwracamy się jako RR do wszystkich Rodziców i Uczniów. Jeśli macie książki z listy lektur i już nie są Wam potrzebne proszę przynieście je do biblioteki. 7 grudnia zrobimy podsumowanie zebranych książek i zweryfikujemy listę potrzeb biblioteki. Wtedy z funduszy RR będziemy mogli zakupić książki których najbardziej będzie brakowało  i może kolejne lektury wypożyczymy już z biblioteki.

Dorota Zabielska
Przewodnicząca Rady Rodziców

Ps. Akcji nie kończymy 7 grudnia wiec książki można dostarczać non stop.

Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc
Dorota Zabielska