Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych

Informacje dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych znajdują się na stronie Biura Edukacji m. st. Warszawa w zakładce REKRUTACJA lub pod linkiem  http://www.edukacja.warszawa.pl/dla-ucznia-i-rodzica/rekrutacja/po-gimnazjum

Poniżej zamieszczamy harmonogramy rekrutacji dla uczniów 8 klasy  szkoły podstawowej oraz gimnazjum:

Harmonogram działań gimnazjalistypobierz

Harmonogram działań ucznia szkoły podstawowejpobierz

W załączniku znajduje się ulotka opracowana przez Ministerstwo Edukacji Narodowej we współpracy z Centralną Komisją Egzaminacyjną. W materiale tym opisano szczegółowo zasady rekrutacji, w tym terminy egzaminów i sposób punktowania. Zawarte w ulotce informacje mogą odpowiedzieć na wiele pytań i wątpliwości związanych z naborem do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych.

Ulotka dotycząca rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2019/2020