orzelbaner2

 

dsd

szlachetna paczka

Nasza Szkoła w tym roku przystąpiła do akcji Szlachetna PACZKA. Zwracamy się z prośbą o wsparcie akcji poprzez włączenie się do zbiórki darów rzeczowych i pieniężnych .
Lista potrzebnych produktów oraz opis rodziny został do Państwa przesłany przez Librus Synergia.
Zbiórka darów i pieniędzy potrwa do 4 grudnia 2021. Liczymy na Państwa pomoc i z góry dziękujemy za wsparcie i dobre serce.

Koordynatorzy Szkolnego Wolontariatu

 


 

Licytacje dla Kingi

Dzisiaj odbyło się spotkanie Szkolnego Wolontariatu, na którym gościliśmy Kingę z rodzicami. Kinga jest siostrą uczennicy naszej szkoły, u której zdiagnozowano zespół Retta. Jest to postępująca choroba neurologiczna objawiająca się miedzy innymi regresem rozwoju, padaczką lekooporną i spastycznością kończyn. Stwierdzono także chorobę von Willebranda, polegającą na zaburzeniu krzepnięcia krwi i odpowiadającą za skłonność do nadmiernych i wydłużonych krwawień.
Rodzice każdego dnia walczą o to, aby ich córeczka miała szansę na dalszy rozwój oraz sprawną i szczęśliwą przyszłość.
Zwracamy się do  Państwa z prośbą o wsparcie w zebraniu środków na zakup pionizatora, dzięki któremu Kinia będzie mogła zawalczyć o dalsze postępy.

https://liblink.pl/rgj6kZXBfe
Szkolny Wolontariat zaprasza wszystkich do wystawiania i licytowania przedmiotów. Będą w niej prezentowane przedmioty/usługi/darowizny od ludzi z dobrym sercem, a pieniądze pozyskane z ich licytacji zasilać będą zbiórkę oraz subkonto Kingi w Fundacji.

https://liblink.pl/BOl3RyXOtG

Prosimy, aby wystawiając przedmiot/usługę na licytację, wspomnieć, że wystawia uczeń/uczennica SP nr 380. Każdą naszą licytację, będziemy udostępniać na szkolnym FS. Państwa prosimy o dalsze udostępnianie wśród swoich znajomych.


                                                                             Koordynatorzy Szkolnego Wolontariatu

 


 

Szkolne Koło Wolontariatu

 

Ważny jest rodzaj pomocy, którą się oferuje,

ale jeszcze ważniejsze od tego jest serce,

z jakim tej pomocy się udziela.”

                                                                              Jan Paweł II.

 

Regulamin Szkolnego Koła Wolontariatu - pobierz