orzelbaner
 
dsd

ZESPÓŁ  EDUKACJI  WCZESNOSZKOLNEJ

- KASPRZYCKA  ANNA  kl.2c  / j. francuski

- PUDLAK  KAROLINA  kl.2a

- REDUTA – JASIEWICZ  MARIA  kl. 1a / świetlica

- ROWICKA – FRĄCZEK  KATARZYNA  kl. 1d

- SEJBUK AGNIESZKA  kl. 1b / świetlica

- SKAWINA – SADOWSKA  kl. 1c / świetlica

- WÓJCICKA BARBARA  kl. 2b

ZESPÓŁ  HUMANISTYCZNY

- BACZEWSKI GRZEGORZ  religia

- ks.  DEC MIROSŁAW  religia

- JĘDRYCHA – JOŃCA  PAULINA  kl. 4c  / j. polski

- KACPERCZYK – MICHALSKA  JOANNA  kl. 5a / j. polski

- KOTARBIŃSKA  MAGDALENA  kl.3e / j. polski

- ŁAPIŃSKI  ADAM  kl. 5b religia / przyroda

- MOLSKA  BEATA   biblioteka

- MYARKOVSKA  KAROLINA   j. polski

- OSTRZYNIEWSKA  MAŁGORZATA   biblioteka

-  RUSINEK – KOWALSKA  JOANNA  kl.3f /j. polski

- SKRODZKA  JOANNA   j. polski

ZESPÓŁ  HISTORII  I  WOS – u

- BIEŃKOWSKA  - WASILUK  KATARZYNA  kl. 4a / historia / wos

- STACHURSKI  PAWEŁ  kl.3d / historia / edb / wos

- ZAWADZKA  ANNA   historia / j. angielski

ZESPÓŁ  JĘZYKA  NIEMIECKIEGO

- KOŻUCH  BOŻENA  kl.3g

- ŁAWRECKA  MARZENA  kl. 6b

- SOŁDEK  BOŻENA

- WALCZYK  EDYTA kl. 7a

ZESPÓŁ  JĘZYKÓW  OBCYCH

- BOJANOWSKA  AGNIESZKA   j. angielski / j. hiszpański

- DZIEWULSKA  DOROTA  kl. 3a / j. rosyjski / świetlica

- FATYGA  MATEUSZ   j. angielski

- IWAŃSKA AGATA  j. angielski / hiszpański

- KALICIŃSKA  OLGA  kl. 8c / j. angielski

- KASPRZYCKA  ANNA  j. francuski

- LEONIAK  PIOTR  kl. 3c / j. angielski

- NOWICKA – RADWAŃSKA  SYLWIA   j. angielski

- OKOŃ  KATARZYNA   j. angielski

- ZAWADZKA  ANNA   j. angielski

MATEMATYCZNO – INFORMATYCZNY

- LEWICKA  MAŁGORZATA   informatyka

- LITWINIWK  ELŻBIETA  kl.3h / matematyka

- MARKOWSKA  ANGELIKA  kl. 4b / matematyka

- MARSZAŁEK  KATARZYNA   matematyka

- SURDYK  JUSTYNA  kl.8a / matematyka

- ŻAK  MONIKA  informatyka / technika

PRZYRODNICZY

- AUGUSTYNEK  KATARZYNA  kl. 8b chemia / matematyka

- BAJ  WITOLD fizyka

- BORKOWSKA  JOANNA  kl.3b / biologia / wdż / świetlica

- LASKOWSKA  ANNA  chemia / świetlica

- RUTKOWSKA  ANNA  fizyka

- SMOLEŃ  EWA  geografia

- WARCHOŁ  RADOSŁAW  kl. 6a / geografia / edb

- WRÓBLEWSKI  LESZEK  biologia

ZESPÓŁ  ARTYSTYCZNY

- DRZEWSKA  AGNIESZKA  muzyka

- KONIECZNA  JOANNA  plastyka

- ŻAK  MONIKA  technika

ZESPÓŁ  WYCHOWANIA  FIZYCZNEGO

- BOGUSZ  DAWID

- GLAZER  ADAM

- SŁOWIK  ANNA

- SZPIROWSKI  MARIUSZ

- SZYDLIK  ADRIAN

- ŚLIWAK – MANOWSKA  EWA

- UMIASTOWSKA  IZABELLA

- WILK  HUBERT

ZESPÓŁ  WYCHOWAWCÓW  ŚWIETLICY

- KOŻMIŃSKA  MAŁGORZATA  - KIEROWNIK

- BORKOWSKA  JOANNA

- DZIEWULSKA  DOROTA

- GREGA  MAŁGORZATA

- LASKOWSKA  - PTAK  ANNA

- REDUTA – JASIEWICZ  MARTA

- SADOWSKA  - SKAWINA GRAŻYNA

- SEJBUK  AGNIESZKA

- SZYDLIK  ALEKSANDRA

ZESPÓŁ  SPECJALISTÓW

- ANDRUSZCZYN  SYLWIA  terapia  pedagogiczna

- CZEKAJ  MARZENA  nauczyciel  wspomagający

- DOŁĘGOWSKA  AGNIESZKA  pedagog / terapia pedagogiczna

- KOŻMIŃSKA  MAŁGORZATA  logopeda

- MAŁACHWIEJCZYK  ANETA  pedagog / terapia pedagogiczna

- MAZUREK  KATARZYNA  nauczyciel  wspomagający

- OBŁĄKOWSKA  - SUCHANEK  AGNIESZKA  pedagog

- PUDLAK  KAROLINA  logopeda

- SKWAREK  JUSTYNA  nauczyciel  wspomagający

- SKWAREK  MACIEJ  nauczyciel  wspomagający