orzelbaner
 
dsd

Aktualności w bibliotece szkolnej

Witamy po wakacjach.

Jak wiecie, nasza biblioteka jest od września w nowym miejscu. Staramy się, aby było w niej miło, sympatycznie i klimatycznie.
Często zdarza się, że idziemy do biblioteki, bo chcemy wypożyczyć znany tytuł lub poczytać coś na miejscu. Nasza biblioteka wyposażona jest w nowości wydawnicze, potrzebne Wam lektury, możecie wypożyczyć też coś, co lubią czytać Wasi Rodzice. Biblioteka to miejsce otwarte dla Ciebie, a bywanie w niej jest modne.

Chcesz wiedzieć jakie są zalety korzystania z biblioteki. Oto one:
1. Biblioteka to skarbnica książek, które możesz czytać, wypożyczać i dzięki którym poszerzysz swoją wiedzę.
2. W bibliotece znajdziesz wiele informacji.
3. W bibliotece spędzisz miło czas, poznasz nowych znajomych, uciekniesz od codzienności.
4. Czytając książki poszerzasz swój zasób słów.
5. Przyjdż do biblioteki po szkole: odrób pracę domową, zbierz materiały do szkolnego projektu.
6. I wiele, wiele innych, które poznasz przychodząc do nas w :

Poniedziałek : 7.30 – 16.30
Wtorek: 7.30 – 16.30
Środa: 7.30 : 16.30
Czwartek:7.30 – 16.30
Piątek: 7.30 – 16.00

Od stycznia tego roku nasza biblioteka korzysta z programu bibliotecznego e-biblio. Jest to nowoczesny system, dzięki któremu praca biblioteki szkolnej jest sprawniejsza i bardziej efektywna. Księgozbiór naszej biblioteki cały czas jest wprowadzany do katalogu, a gdy zostanie skatalogowany cały, wtedy w pełni będziemy mogli korzystać z zalet tego programu.

 

ZAPRASZAMY

Beata Molska
Małgorzata Ostrzyniewska