Szkoła Podstawowa nr 380 z oddziałami dwujęzycznymi im. Jana Pawła II w Warszawie

logoKonkursCzytelniczy.jpg

Uczniowie klas I – IV SP

Udostępniamy kody do quizów w naszym rodzinnym konkursie czytelniczym!

Wejdź na stronę https://join.quizizz.com

i rozwiąż z rodziną quiz o książce, którą wspólnie przeczytaliście
(liczy się poprawność i szybkość udzielania odpowiedzi)

KODY
do quizów w lutym

TYTUŁ KSIĄŻKI

KOD

Tajemnica biblioteki

313785

Tajemnica diamentów

448056

Tajemnica meczu

173731

Podpisz się nickiem według wzoru: klasa­_numer_z_dziennika, np. 4B01 (czyli uczeń klasy 4B o numerze 1 w dzienniku)

Na każdą odpowiedź masz 30 sekund.

Kody wygasają 28 lutego 2018 r.

Powodzenia!
                                                                                              Biblioteka SP 380

SPOTKANIE AUTORSKIE

DSCF2167

21 listopada w bibliotece szkolnej odbyło się spotkanie autorskie z pisarką Joanną Papuzińską. Uczestniczyły w nim klasy IVa i IVb. Pisarka odpowiadała na pytania uczniów zarówno te dotyczące książek, jak i te związane z jej wojennymi przeżyciami, opisanymi w utworach "Asiunia" i "Mój tata szczęściarz". Na zakończenie spotkania ustawiła się długa kolejka po autografy.