14 Lutego 2019

Nowości wydawnicze

Już są 😊Długo oczekiwane książki wreszcie dotarły do biblioteki. Dla każdego coś dobrego 😊 Jeszcze tylko trzeba wprowadzić je do katalogu i... możecie wypożyczać. Te ferie nie będą nudne 😊

20190108 144331

PASOWANIE NA CZYTELNIKA KLAS PIERWSZYCH

6 lutego uczniowie klasy 1a, 1b oraz 1c zostali uroczyście włączeni do grona czytelników, a tym samym nowych bywalców szkolnej biblioteki. W zaczarowany świat książek wprowadziły ich koleżanki z klasy 7c. Dzięki starannie przygotowanemu programowi pierwszoklasiści mieli okazję wykazać się znajomością ulubionych bohaterów literackich oraz dowiedzieć się jak należy dbać o książki. Uroczystego pasowania dokonały dyrektor Szkoły Podstawowej nr 380 pani Maria Jolanta Nawrocka-Rolewska oraz wicedyrektor pani Sylwia Andruszczyszyn.

glowna

Pierwszoklasistom gratulujemy i namawiamy do jak najczęstszych odwiedzin naszej biblioteki.

SPOTKANIE AUTORSKIE

DSCF2167

21 listopada w bibliotece szkolnej odbyło się spotkanie autorskie z pisarką Joanną Papuzińską. Uczestniczyły w nim klasy IVa i IVb. Pisarka odpowiadała na pytania uczniów zarówno te dotyczące książek, jak i te związane z jej wojennymi przeżyciami, opisanymi w utworach "Asiunia" i "Mój tata szczęściarz". Na zakończenie spotkania ustawiła się długa kolejka po autografy.