orzelbaner2

 

dsd

Szanowni Państwo,

Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy, Rodzice, Uczniowie

Ubiegły rok szkolny pokazał, jak wielkie i potrzebne jest zaangażowanie, aby zorganizować i prowadzić edukację zdalną. Prowadzenie zajęć przed komputerem pokazało, jak trudno jest uczniom znaleźć się w tej niecodziennej sytuacji.

W edukację zdalną zaangażowaliśmy się wszyscy - od nauczycieli, po rodziców i opiekunów. Dlatego w tym dniu - Dniu Edukacji Narodowej oddaję hołd wam wszystkim, zaangażowanym w proces nauki młodego pokolenia.

Szczególne podziękowania należą się nauczycielkom i nauczycielom. Osobom, które nie poddały się i mimo niesprzyjających okoliczności, pracowały i nauczały. Dawały z siebie wszystko. Mobilizowały młodzież do nauki i podtrzymywały ją na duchu.

Dzięki zaangażowaniu dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek edukacyjnych, a także pracowników administracyjnych, ich umiejętnościom – to wszystko sprawiło, że szkoły naszej dzielnicy pozostały twórczymi i przyjaznymi miejscami, w których liczą się dobre relacje międzyludzkie.

W Dniu Edukacji Narodowej życzę wam wszystkim, żebyście nie stracili radości z tego, co robicie. Zaufania do siebie, wchodzenia w to, co nowe i nieznane.

Wszystkiego najlepszego!

Z wyrazami szacunku,

Jędrzej Kunowski

Zastępca Burmistrza Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy