orzelbaner
 
dsd

Enjoy logo

UWAGA! SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH ENJOY 

INFORMACJA O NABORZE DO GRUP I ORGANIZACJI ZAJĘĆ JĘZ. ANGIELSKIEGO I MATEMATYKI NA WESOŁO W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

 

Szanowni Rodzice, prosimy o zapoznanie się z ważnymi informacjami dotyczącymi kursów, których organizatorem jest SJO ENJOY:

Nasze zajęcia odbywają się na terenie SP 380, w czasie pracy świetlicy lub po lekcjach, wg uzgodnionych z rodzicami grafików, dostosowanych do planu lekcji uczniów (2xtyg./45 min.), zgodnie z obowiązującymi wymogami sanitarnymi.

Dzieci z klas młodszych zbierane są na zajęcia ze świetlicy i odprowadzane z powrotem po lekcji.

Zajęcia odbywają się w małych grupach: 4-6 osób oraz 7-10 osób (po dokładne informacje zapraszamy pod podanymi nr tel. oraz mailowo i na naszą stronę internetową).

W przypadku zamknięcia szkół kursy będą realizowane zdalnie: lekcje online za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji ZOOM, zgodnie z ustalonymi grafikami, z opcją powrotu do zajęć w szkole, kiedy nastąpi taka możliwość.

Zajęcia z SJO ENJOY, to nauka przez zabawę w przyjaznej atmosferze, z lektorami, którzy mają doświadczenie w pracy z dziećmi.

 

ZAPISU MOŻNA DOKONAĆ TELEFONICZNIE LUB MAILOWO:

kom. 512 587 036, 601 611 200, tel. 22 224 65 45, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.enjoy-school.pl 

Zapraszamy też do naszego stoiska w czasie wrześniowych zebrań dla Rodziców.