orzelbaner
 
dsd

Szanowni Państwo,

dzielimy się z Państwem propozycją darmowych lekcji online prowadzonych przez szkołę językową Early Stage. Oferta składa się z serii trzech lekcji językowych w postaci filmów oraz towarzyszących im aktywności: zabaw ruchowych, materiałów edukacyjnych oraz gier on-line związanych z poruszaną tematyką. W filmach tych lektorzy w ciekawy sposób, przy użyciu rekwizytów oraz zabaw językowych, wprowadzają dzieci w świat języka angielskiego.

Lekcje skierowane są do przyszłorocznych uczniów klas pierwszych oraz do obecnych uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich. W celu zapisania dziecka na zajęcia prosimy o wypełnienie formularza:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScRDdynunuXrGQIThHN2Lyq9Ut-Gb76-69WbNqmu6no_yKZ6A/viewform?vc=0&c=0&w=1&usp=mail_form_link

Po wypełnieniu formularza otrzymają Państwo trzy lekcje on-line w postaci filmów i towarzyszących im zadań. W trakcie oglądania zachęcamy Dzieci do wspólnej zabawy z lektorem, powtarzania słówek i zwrotów, naśladowania jego ruchów i mimiki oraz wykonania załączonych kart pracy. Po obejrzeniu filmiku zapraszamy do utrwalenia słownictwa poprzez gry online, stworzone specjalnie na potrzeby warsztatówJ

Życzymy miłego oglądania i rozwijania u dzieci pasji do nauki języka angielskiego,

Sylwia Gromadzka

Dyrektor Early Stage Targówek II