orzelbaner
 
dsd

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,

w związku z przekazaną Państwu informacją o kontynuacji zapisów do klas od II do VII w Szkole Podstawowej nr 398 w Warszawie przy ul. Rembrandta 8, zapraszam wszystkie zainteresowane osoby, które jeszcze nie złożyły deklaracji przeniesienia dzieci do nowej szkoły na spotkanie informacyjne z udziałem Dyrektora ww. szkoły Pani Sylwii Ciesielskiej – Kozarzewskiej.

Powyższe spotkanie odbędzie się w reżimie sanitarnym 1 lipca 2020 r. w XIII Liceum Ogólnokształcącym  im. Leopolda Lisa - Kuli w Warszawie przy ul. Oszmiańskiej 23/25 na sali gimnastycznej  w podziale na dwa etapy edukacyjne w następujących  godzinach:

- godz. 17:00 - klasy II-III,

- godz. 18:15  - klasy IV-VII.

Jednocześnie informuję, że dla Rodziców uczniów zapisanych już do SP 398 spotkanie informacyjne odbędzie się w późniejszym terminie, o czym zostaniecie Państwo powiadomieni w formie mailowej lub telefonicznej.

 Z poważaniem

            Jędrzej Kunowski

  Zastępca Burmistrza  Dzielnicy Targówek  m.st. Warszawy