Pismo Zastępcy Burmistrza Dzielnicy Targówek

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,

Zapraszam, Państwa i Wasze Dzieci do podjęcia edukacji w nowej placówce. W starannie zaprojektowanym i dostosowanym do potrzeb budynku czekają na uczniów przestronne, nowoczesne, dobrze wyposażone sale lekcyjne. Ponadto pracownie przedmiotowe, informatyczne, biblioteka, stołówka, sala gimnastyczna oraz place zabaw na patio szkoły.

1 września 2020 roku baza oświatowa Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy powiększy się o nową Szkołę Podstawową nr 398 przy ul. Rembrandta 8.

Kontynuujemy zapisy do klas od II do VIII. Istnieje możliwość przejścia całej klasy z wychowawcą.

Szczegółowe informacje, znajdziecie Państwo w załączonym do wiadomości piśmie przewodnim.

Jędrzej Kunowski

Zastępca Burmistrza Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy

- pismo przewodnie - w załączeniu;

- załącznik nr 1_DEKLARACJA PRZENIESIENIA do SP 398 - druk do pobrania;

- załącznik nr 2_KLAUZULA INFORMACYJNA RODO_rekrutacja do SP 398 - druk do pobrania.