REKRUTACJA 2020/2021

- DSD1 – rozszerzona nauka j. niemieckiego
- z rozszerzoną matematyką
- ogólna
Wszystkie klasy mają podstawowy język angielski.

klasy siódme:
- dwujęzyczna ( rozszerzony j.angielski, wybrane przedmioty z elementami j.angielskiego)
- z rozszerzoną matematyką
- ogólna
Wszystkie klasy mają pierwszy język obcy angielski drugi niemiecki.

Rekrutacja do oddziałów dwujęzycznych (klasa VII) przeprowadzana jest podobnie jak w roku ubiegłym za pomocą elektronicznego systemu rekrutacji.

Od poniedziałku, 25 maja można wypełnić elektronicznie wniosek w systemie. Loginem do rejestracji wniosku jest PESEL kandydata.

Wnioski należy dostarczyć do 3 czerwca do godz. 15.00.

UWAGA: w związku z sytuacją epidemiczną w kraju w celu złożenia podpisanego przez rodziców/opiekunów prawnych wniosku będzie można skorzystać z dwóch sposobów:

1. Wysłanie skanu wniosku i pozostałych dokumentów drogą mailową na adres szkoły pierwszego wyboru. Adresy mailowe i numery telefonów szkół można znaleźć na stronach szkół, w systemie lub na stronie Biura Edukacji www.edukacja.warszawa.pl W zakładce Edukacja warszawska/ szkoły i placówki publiczne w zestawieniu w pliku excel.
  2. Dostarczenie dokumentów w wersji papierowej do szkoły pierwszego wyboru. W szkołach zachowane będą zaostrzone reguły sanitarne: płyn do dezynfekcji rąk, ograniczony kontakt z pracownikami (w części szkół znajdują się specjalne pojemniki do pozostawienia korespondencji papierowej), zachowanie odpowiedniego – 2 metrowego dystansu między obecnymi w budynku. Ewentualne konsultacje udzielane są wyłącznie telefonicznie i mailowo.

Kandydaci do klasy 7 dwujęzycznej

1. Regulamin rekrutacji
  2. Harmonogram działań kandydata
  3. Podanie wewnętrzne szkoły