Drodzy Uczniowie

Fundacja Civis Polonus z którą współpracujemy, 6 maja w godz. 15.00-16.30 organizuje kolejne spotkanie online dla opiekunów samorządów i uczniów. Porozmawiamy o Waszych doświadczeniach "zdalnego samorządu" i zastanowimy się, jak zachęcać uczniów do działania w tych specyficznych okolicznościach. Zachęcamy do udziału.
Spotkanie odbędzie się w aplikacji ZOOM - co prawda trzeba ściągnąć aplikację, ale nie trzeba się logować podając dane, czy adres mailowy. Spotkanie nie będzie też nagrywane. Podczas zajęć wykonamy zrzuty ekranu do dokumentacji, ale nie będą one publikowane w takiej formie, by ujawniać dane, czy wizerunek. Do dokumentacji projektu będą zebrane imiona i nazwiska uczestników oraz nazwa szkoły.
PROSZĘ DO 5 MAJA (DO GODZ. 12-tej) ZGŁOSIĆ NA MOJE KONTO W LIBRUSIE SWÓJ UDZIAŁ.
DO OPIEKUNÓW PRAWNYCH UCZESTNIKÓW PRZEKAZANE ZOSTANĄ BARDZIEJ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O WYKORZYSTANIU DANYCH I WIZERUNKU.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego