Samorząd Uczniowski na kwarantannie

koronawirus

Drodzy Uczniowie

Fundacja Civis Polonus z którą współpracujemy, zaprasza na spotkanie online dla opiekunów samorządów i uczniów. Wymienimy się doświadczeniami, doradzimy, porozmawiamy o kwarantannowej codzienności. Spotykamy się 8 kwietnia, w godz. 14:30-16:30.
Spotkanie odbędzie się w aplikacji ZOOM - co prawda trzeba ściągnąć aplikację, ale nie trzeba się logować podając dane, czy adres mailowy. Spotkanie nie będzie też nagrywane. Podczas zajęć wykonamy zrzuty ekranu do dokumentacji, ale nie będą one publikowane w takiej formie, by ujawniać dane, czy wizerunek. Do dokumentacji projektu będą zebrane imiona i nazwiska uczestników oraz nazwa szkoły.
PROSZĘ DO 6 KWIETNIA (DO GODZ. 12-tej) ZGŁOSIĆ NA MOJE KONTO W LIBRUSIE SWÓJ UDZIAŁ.
DO OPIEKUNÓW PRAWNYCH UCZESTNIKÓW FUNDACJA CIVIS POLONUS PRZEKAŻE BARDZIEJ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O WYKORZYSTANIU DANYCH I WIZERUNKU.

Serdecznie pozdrawiam,
Opiekun Samorządu Uczniowskiego