UWAGA - WAŻNY KOMUNIKAT

rekrutacja do klasy pierwszej

Podjęto decyzję o przedłużeniu rejestracji kandydatów do klasy pierwszej.

Rodzice, którzy nie zarejestrowali wniosków/zgłoszeń w systemie i nie przesłali ich do przedszkola/szkoły pierwszego wyboru będą mogli to zrobić w terminie do 23 kwietnia br.

Możliwość rejestracji wniosków w systemie rekrutacyjnym zostanie ponownie uruchomiona 30 marca br. o godz. 13.00.

Do 23 kwietnia br. przedłużono również termin na uzupełnienie braków we wnioskach już złożonych.

Dokumenty można przesyłać na adresy mailowe placówki. Nie trzeba dostarczać ich osobiście.

Rodzice, którzy już złożyli wnioski nie muszą ponownie ich składać.

Komplet dokumentów prosimy przesyłać na adres e-mail szkoły : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – szkoła potwierdzi Państwu mailowo czy przesłane dokumenty są wystarczające do zaakceptowania podania w systemie.

Uwaga!
Jeśli wniosek nie zostanie zatwierdzony w systemie w przedszkolu/szkole pierwszego wyboru – NIE BĘDZIE BRAŁ UDZIAŁU W PROCESIE REKRUTACJI!

Treść komunikatu dostępna jest pod tym linkiem:

Nowy harmonogram rekrutacji do klas 1 - otwórz