orzelbaner
 
dsd

ŚWIATOWY DZIEŃ OSZCZĘDZANIA

20191104 120157

Tegoroczne obchody związane były między innymi z organizacją szkolnego konkursu  na świnkę skarbonkę. W miniony wtorek 05.11.2019 r. cała szkoła wzięła udział w głosowaniu na najpiękniejszą skarbonkę. Nad przebiegiem głosowania czuwał samorząd szkolny. Największy zachwyt wśród uczniów wzbudziła praca Amelii Górskiej - zdobywczyni 1-go miejsca. Kolejno miejsce 2-gie przypadło śwince wykonanej przez Pawła Protasa. Na miejscu 3-cim znalazły się skarbonki Oliwiera Jędrychowskiego i Krzysztofa Furmaniaka.
Gratulujemy nagrodzonym! Dziękujemy za tak liczny udział w konkursie. Szykujemy dyplomy i nagrody!

W ramach obchodów Światowego Dnia Oszczędzania członkowie koła przedsiębiorczości przygotowywali świnki skarbonki z opiekunem p. K. Bieńkowską-Wasiluk.

Tego dnia 31.10.2019 r. uczniowie klasy 8a uczestniczyli w lekcjach prowadzonych przez p. Urszulę Szulc z Fundacji BAKCYL - BANKOWCY DLA EDUKACJI FINANSOWEJ MŁODZIEŻY pt.: "Twoje pieniądze", "Od oszczędzania do inwestowania".

 Więcej zdjęć: https://drive.google.com/drive/folders/1Zs52RamNl9mB1tNdagTK1sdga_m2Wdok