orzelbaner
 
dsd

Wycieczka klasy 1 b i 1 d do Parku Rozrywki w Julinku

W środę 13 czerwca dzieci z klasy 1b i 1d wyjechały na wycieczkę do Parku Rozrywki w Julinku. To magiczne miejsce do rozwijania różnorodnych sprawności fizycznych. Tuż po przyjeździe do Julinka mogliśmy wyruszyć  na trasy linowe, uzbrojeni w specjalną uprząż, kaski i dobry humor. Niczym prawdziwi cyrkowcy dzieci  pokonywały kolejne przeszkody na trasie. Następnym punktem atrakcji była Kraina Dmuchańców, w której znajduje się kilkanaście dmuchanych zabawek o różnej tematyce. Największym powodzeniem cieszyła się strefa wodna i wodne boisko piłki nożnej.  Po pysznym posiłku i  krótkim odpoczynku dziatwa hasała dalej. Kolejnym punktem zabawy było pole do Mini-Golfa, gdzie znajduje się 18 dołków, do których dostępu pilnują cyrkowe postacie.  Nie każdemu zawodnikowi udało się wycelować do dołka. Płaczu nie było. Obok pola golfowego znajduje się tor rajdowy. Tu  na krętych  trasach dzieci poruszały się i elektrycznymi  samochodzikami i napędzanymi siłą własnych mięśni. Śmiechom i radości nie było końca. Wielką atrakcją cieszył się Plac Zabaw z mini tyrolką. Zmęczeni, ale bogatsi w nowe doświadczenia,  szczęśliwie wróciliśmy do domów.

62445416 1744666655679337 4183278045857054720 n