Świąteczna paczka dla seniora

Wielkanoc już za nami, ale chciałabym serdecznie podziękować wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy włączyli się w przygotowanie świątecznych paczek żywnościowych dla seniorów z naszej dzielnicy, dla osób, które potrzebują takiej pomocy. Dziękuję uczniom klas: 5b, 3e, 3g, 3h oraz 8a i 8b. W pakowaniu paczek pomagali wszyscy: i uczniowie, i nauczyciele. Dzięki temu udało  się zrobić osiem paczek, które wręczyliśmy obdarowanym w Wielką Środę.

Serdeczne podziękowania kieruję też do nauczycieli  oraz dzieci, które podczas zajęć świetlicowych zrobiły ponad 80 kartek świątecznych, a życzenia wypisali uczniowie klasy 3e. Kartki te sprawiły ogromną radość podopiecznym OPS-u, osobom starszym i samotnym.

IMG 20190417 122512