orzelbaner
 
dsd

ZBIÓRKA NA RZECZ SCHRONISKA DLA ZWIERZĄT W MILANÓWKU

W marcu i na początku kwietnia przeprowadziliśmy zbiórkę na rzecz Schroniska w Milanówku na Polesiu przy ul. Brwinowskiej. Schronisko  funkcjonuje już od ponad 30 lat, a od 1984 roku prowadzone jest przez Fundację im. 120-lecia Towarzystwa Opieki Nad Zwierzętami. Schronisko i Fundacja zostały założone przez małżeństwo  Zofii i Romana Witkowskich. Ich ideą było zapewnienie dożywotniej opieki zwierzętom, których właściciele zmarli lub ciężko  zachorowali i nie mogli dalej  opiekować się swym pupilem. Nadal wielu mieszkańców schroniska to starsze zwierzaki, wiele z nich zostało „osieroconych” przez opiekunów.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przynieśli karmę dla psiaków oraz dorzucili się do naszej skarbonki. Dnia 13 kwietnia wybrałyśmy się razem z Panią Olgą Kalicińską do schroniska, aby przekazać całą zebraną kwotę, czyli 750 złotych. 

IMG 20190413 100758