Wigilia w klasie 2 a

18 grudnia był dla klasy 2 a bardzo ważnym dniem. Po lekcjach odbyła się Wigilia klasowa. Odwiedzili nas rodzice, rodzeństwo i dziadkowie. Spotkanie rozpoczęło się przedstawieniem - niespodzianką. Nasi  goście z uśmiechami na twarzach obejrzeli przygotowany przez dzieci występ, po którym wszyscy złożyli sobie życzenia. Po przedstawieniu wyjęliśmy z pudełek upieczone wcześniej pierniczki i przygotowaliśmy produkty potrzebne do dekoracji. Wszyscy chętnie zabrali się do pracy i ozdabiali pierniczkowe ozdoby na choinkę. W tle słychać było świąteczne piosenki a klasa pięknie pachniała świątecznymi potrawami. Wszyscy mieli okazję spróbować przyniesionych przez uczniów i rodziców smakołyków. Był to bardzo miły wieczór.

20181218 174100