orzelbaner
 
dsd

Zbiórka Żywności i Świąteczna Paczka

W grudniu trwała też zbiórka żywności. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zupełnie bezinteresownie przynosili produkty spożywcze: kasze, makarony, mąkę, cukier, konserwy i słodycze.

Wszystkie te rzeczy zostały zapakowane razem z produktami zakupionymi z funduszy uzyskanych podczas kiermaszu.

W piątek, 14 grudnia młodzież z klas 3e i 8a udała się do Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. św. Wincentego i zaniosła dwanaście paczek żywnościowych i cztery  dodatkowe z cieplutkimi kocami. Własnoręcznie młodzież mogła wręczyć pięć paczek starszym osobom, które chcąc nas ugościć, jak niezwykle sympatyczny pan Jan z ul. Wyszogrodzkiej, częstowały nas zupą bądź herbatą. Uczniowie zapoznali się też z pracą ośrodka pomocy i dowiedzieli się, że mogą również pracować w nim jako wolontariusze, którzy pomagają dzieciom w odrabianiu lekcji.

Wszystkim, którzy włączyli się we wszystkie akcje świąteczne, przynieśli produkty na kiermasz lub na zbiórkę żywności, uczniom klasy 1b, przygotowującym kartki świąteczne dla seniorów oraz uczniom klasy 3e, 3b pakującym prezenty oraz grupie, która w piątek odwiedziła ze mną seniorów z naszej dzielnicy, serdecznie dziękuję.

1402