Konkurs "Jesienny Targówek"

3. 11. 2018 w klasie IIa miało miejsce ważne wydarzenie. Był to dzień, w którym odbył się klasowy konkurs "Jesienny Targówek". Uczniowie wykonali przepiękne i barwne makiety przedstawiające wybrany fragment Targówka w czasie jesieni.

Dzięki zaangażowaniu uczniów i wytrwałej pracy powstały małe dzieła sztuki. W tym dniu mieliśmy w klasie bardzo ważnego gościa - Panią Wicedyrektor Sylwię Andruszczyszyn. Jury w składzie: Pani Wicedyrektor oraz wychowawca klasy IIa, miało bardzo trudne zadanie. Wybranie trzech prac, było ogromnym wyzwaniem. Wszystkim uczniom gratulujemy sprostania zadaniu, każda z makiet była wyjątkowa. Przez kilka dni wszyscy uczniowie oraz rodzice mogli podziwiać makiety na szkolnym holu.

20181114 120151